Váš košík je prázdny.

Vrátiť sa do obchodu

Rozšírenie živnosti online do 24 hodín za 17€

Rozšírte si s nami vašu živnosť elektronicky už do 24 hodín od odoslania objednávky. Stačí vám len počítač, nepotrebujete žiadny elektronický podpis ani čítačku na občiansky preukaz.

Pre rozšírenie živnosti s.r.o. za 79 € vrátane súdneho poplatku klinki sem

Rozšírenie živnosti v s.r.o. je komplikovanejšie a o niečo drahšie ako pri SZČO, keďže za zápis do ORSR sa platí súdny poplatok a je potrebné vypracovať zápisnicu z valného zhromaždenia.

Prečo si rozšíriť živnosť cez nás ?

Dôvody prečo sa rozhodnúť pre rozšírenie živnosti s nami

Hlavným dôvodom prečo si vybrať nás pre rozšírenie živnosti je časová úspora, vašu živnosť rozšírime už do 24 hodín od odoslania objednávky, bez toho aby ste trávili hodiny na úradoch. To je naozaj rýchlosť konkurujúca tomu, keby sa v tejto chvíli zdvihnete a idete túto záležitosť riešiť osobne. Ďalej nemôžeme zabudnúť na to, že s nami ušetríte, keďže nemusíte platiť žiadnu dopravu alebo si brať voľno kvôli návšteve úradov, navyše máme 50 % zľavu z každého správneho poplatku pri rozšírení o remeselnú alebo viazanú živnosť. Počet voľných živností v cene služby je samozrejme neobmedzený. Rovnako vám ušetríme návštevu úradov, s nami rozšíreniu živnosti nebudete venovať viac ako 10 minút času, navyše kdekoľvek a kedykoľvek, nie len počas úradných hodín. Jednoducho nás na rozšírenie vašej živnosti splnomocníte, avšak bez nutnosti navštíviť notára keďže nie je potrebné podpis osvedčiť.

Rozšírenie živnosti je s nami vybavené už do 24 hodín od odoslania objednávky, keďže pohotovo reagujeme na všetky prijaté objednávky.

Nemusíte ohlasovať zmenu daňovému úradu alebo zdravotnej poisťovni. Ak si vyberiete nás, toto všetko za vás vyriešime.

V neposlednom rade vzhľadom na to, že sme v tejto oblasti profesionáli sme zárukou skúseností a toho, že celý proces prebehne hladko, bez akýchkoľvek problémov. Rovnako vám vieme poradiť so všetkými otázkami ohľadom rozšírenia vašej živnosti a výberu vhodných predmetov činnosti pre vaše podnikanie.

Ako dlho trvá rozšírenie živnosti ?

Rozšírenie živnosti vzniká ohlásením na živnostenskom úrade, my vám garantujeme, že toto ohlásenie vykonáme do 24 hodín od odoslania objednávky.

Zákon stanovuje, že rozšírenie živnosti vzniká jej ohlásením, čo v praxi znamená že už po ohlásení môžete túto činnosť vykonávať bez obáv z pokút alebo dokonca trestnoprávnych dôsledkov. Následne živnostenský úrad do troch pracovných dní vydá potvrdenie o rozšírení živnosti a zapíše ju do živnostenského registra, rozšíri sa však len váš predmet činnosti, IČO aj všetky náležitosti vašej doterajšej živnosti ostávajú rovnaké. Z našich skúseností vyplýva, že v praxi sú tieto zákonné lehoty okresnými úradmi dodržiavané, o všetkom vás však budeme detailne informovať prostredníctvom emailu, takže budete mať vždy prehľad o tom čo sa deje.

Ako prebieha proces rozšírenia živnosti ?

Prečítajte si viac o tom čo vás čaká a čo od vás budeme potrebovať. Je to jednoduchšie ako by ste čakali.

Aké dokumenty potrebujete aby ste si rozšírili živnosť s nami ?

S nami k rozšíreniu živnosti nepotrebujete žiadne dodatočné doklady, stačí že máte počítač

Do formulára, ktorý vám zašleme po odoslaní objednávky uvediete len vaše osobné údaje, teda meno, priezvisko, adresu trvalého bydliska, dátum narodenia a rodné číslo. Plus samozrejme predmety o ktoré chcete vašu živnosť rozšíriť, IČO a sídlo vašej živnosti a rovnako názov vašej zdravotnej poisťovne.

My následne pripravíme plnomocenstvo, v ktorom nás splnomocníte na rozšírenie vašej živnosti. Toto plnomocenstvo podpíšete a jeho sken nám odošlete na email, osvedčenie podpisu nie je potrebné.

Rovnako pri využití našich služieb nepotrebujete žiadnu čítačku na občiansky preukaz ani elektronický podpis, všetko vybavíme za vás.

Prečo budeme potrebovať všetky tieto údaje ?

Zásady ich spracovania

Vaše osobné údaje budeme potrebovať na účely rozšírenia živnostenského oprávnenia, tieto údaje sú pre rozšírenie predmetu činnosti živnosti nevyhnutné a bude s nimi naložené čisto diskrétne a v súlade so zásadami spracovania osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (GDPR).