Váš košík je prázdny.

Vrátiť sa do obchodu

Zmeny v s.r.o. do 24 hodín za 79€ vrátane súdneho poplatku

Vypracovanie dokumentov k zmenám do 24 hodín od objednávky. Neváhajte a objednajte si zmeny v s.r.o. online.

Prečo sa rozhodnúť urobiť zmeny v s.r.o. cez nás ?

S nami ušetríte a dokumenty vám pošleme už do 24 hodín

Azda najhlavnejší dôvod, prečo sa rozhodnúť urobiť zmeny s.r.o. cez nás je ten, že s nami ušetríte, keďže zmeny s.r.o. vás cez nás vyjdú lacnejšie ako keby si ich robíte vy sami na úradoch, nakoľko naša spoločnosť rieši zmeny v s.r.o. elektronicky, takže má 50% „zľavu“ zo správnych poplatkov (tzv. kolkov). Vy uhradíte len elektronickú platbu a nemusíte kupovať žiadne kolky. Ďalším dôvodom je, že dokumenty k zmenám vypracujeme už do 24 hodín, rovnako nemôžeme zabudnúť ani na profesionalitu, keďže presne vieme, čo je potrebné pre akú zmenu vykonať, aké dokumenty je nutné podpísať a priložiť k podaniu do Obchodného registra Slovenskej republiky (ORSR).

Aké zmeny v s.r.o. pre vás vieme zabezpečiť ?

Vieme pre vás zabezpečiť nasledujúce zmeny s.r.o., jednoducho nás splnomocníte a my pre vás vypracujeme potrebné dokumenty. Tie vám obratom zašleme emailom, vy ich podpíšete a podanie do obchodného registra a všetko ostatné za vás vybavíme my. K realizácii zmien s nami teda nepotrebuje žiadnu čítačku občianskeho preukazu, stačí iba funkčný email.

Nami ponúkané zmeny

Zabezpečíme pre vás zápis týchto zmien do Obchodného registra za bezkonkurenčné ceny.

Zmena údajov konateľa / spoločníka

Ak konateľ alebo spoločník zmení svoju adresu alebo priezvisko je potrebné, aby túto zmenu zapísal aj do ORSR. Táto služba slúži aj pre zápis rodného čísla spoločníka/ov.

Vyberte si z našich balíčkov služieb

Zvoľte si požadovanú zmenu