Váš košík je prázdny.

Vrátiť sa do obchodu

O službách startsro.sk

Založili sme už stovky spoločností

Prečo sa rozhodnúť pre naše služby ?

Sme špecialisti

Sme tím ľudí, ktorí založili už stovky spoločností. Ponúkame pre vás komplexné služby pre začatie vášho podnikania rôznych foriem – založenie s.r.o., založenie akciovej spoločnosti, založenie živnosti. Naša činnosť sa neobmedzuje však len na zakladanie živností alebo obchodných spoločností.

Rovnako ponúkame aj komplexný servis pre už založené spoločnosti, najmä čo sa týka zápisu zmien do Obchodného registra Slovenskej republiky (ORSR) – zmena mena spoločnosti, zmena spoločníka alebo jeho údajov, zmena konateľa alebo jeho údajov, zmena sídla, virtuálne sídlo, rozšírenie predmetu činnosti, zvýšenie základného imania alebo jeho zníženie. Našou najnovšou službou je zápis do registra partnerov verejného sektora, ktorý sa stal po prijatí zákona zákona č. 315/2016 Z. z. o registri partnerov verejného sektora povinnosťou niektorých existujúcich s.r.o. alebo živnostníkov.

Všetky naše činnosti vykonávame elektronicky, čo vám zaručí, že vaša spoločnosť/živnosť alebo zmeny budú vybavené najrýchlejšie ako to bude možné, takže s nami je podanie odoslané na súd už za 24 hodín od objednávky. Tento spôsob nám rovnako umožňuje to, že s nami ušetríte, keďže máme 50 % výšku súdnych poplatkov, takže naše služby sú lacnejšie, ako keby sa niektorú z nami ponúkaných služieb rozhodnete vyriešiť vy osobne. Navyše s nami všetko vyriešite online – teda z pohodlia domova, bez návštev úradov a 24/7.

Za dobu nášho fungovania sme sa už naozaj stretli so všeličím, takže si dovolíme tvrdiť, že vám určite vieme poradiť takmer s každou otázkou, ktorá súvisí s niektorou z našich služieb a založenie vašej spoločnosti, živnosti alebo akákoľvek zmena zápisu v obchodnom registri s nami bude hračka.

Naše referencie

Spoločnosti, ktoré s nami spolupracujú

Povedali o nás

Hodnotenia našich klientov

“Ďakujem za veľmi príjemnú a odbornú spoluprácu. Priznám sa za celú moju kariéru som sa málokrát stretol s ochotou a odbornosťou a kou pre nás všetko vybavili. Vždy prišli presné informácie, čo mi všetko veľmi uľahčilo. Následne všetko vybavili rýchlo a spoľahlivo. Služby startsro určite budem vrelo odporúčať mojim známym a obchodným partnerom. Prajem všetko dobré.”

Ing. Roman Dzuranyi, konateľ ALARMY s.r.o. (preklik na finstat.sk) a AUDIO SLOVAKIA, s.r.o. (preklik na finstat.sk)

“Profesionálny, promtný, výborná komunikácia.”

Pavel Prokein, konateľ Zubná ambulancia GL-DENT, s.r.o.

“Firmu Startsro vrelo odporúčam. Promptná odpoveď na moju žiadosť, informovanosť o celom procese a rýchle sprocesovanie mojej požiadavky hodnotím na 5 hviezdičiek !”

Ing. František Fortuna, konateľ Forareality s.r.o.

“After a few years of break from business activities, since I worked as a public servant, I have decided to reactivate my LLC called I.I.A.G., s.r.o. At the same time, I have realized that some formal updates will be necessary to be accomplished with the professional help of a specialized legal advisory firm. After precise research I decided on Bratislava based STARTSRO. Now I am happy that all necessary services related to data reentry into the commercial register as well as necessary legal updates for my company were executed very fast, with high professional skills and for reasonable price. I am gladly providing this reference for STARTSRO. Stefan Adamec, owner and executive director of I.I.A.G., s.r.o.”

Ing. Štefan Adamec, konateľ I.I.A.G., s.r.o.

“Profesionálne, rýchle a bezproblémové služby.”

Ing. Ladislav Truchlý, konateľ HIDROFILT SLOVAKIA, s. r. o. zapísanej do registra partnerov verejného sektora a do zoznamu hospodárskych subjektov

“Odporúčam každému, ušetrený čas a námaha. Profesionálny prístup, dodržaný termín dodania dokumentov, som nadmieru spokojný.”

Ján Bajana, zapísaný do zoznamu hospodárskych subjektov

“Poradia vo všetkom čo treba a sú výborní…”

Ján Badžo, konateľ FOLVARG-STAV s.r.o. zapísanej do registra partnerov verejného sektora a do zoznamu hospodárskych subjektov

“Profesionálne a vyhovujúco na diaľku bez potreby osobného kontaktu.”

Peter Braun, konateľ ROWEXIM plus, s. r. o. zapísanej do zoznamu hospodárskych subjektov

“Rýchla a efektívna komunikácia – vrelo odporúčam.”

Ing. Nikola Môciková, spolupracovník MAAG s.r.o.

“Službu startsro.sk som využil celkovo 4x a vždy to bolo profesionálne a rýchle vybavenie požadovaných úkonov, možem vrelo doporučiť.”

Karol Klempa, konateľ Jet-KK s. r. o.

“Rýchle a bezproblémové vybavenie, určite v budúcnosti využijem :).”

Ing. Nina Sobotovičová, konateľ Vaše Účtovníctvo, s. r. o.

“Výborná komunikácia, rýchle prevedenie. Spokojnosť.”

Marcela Lejková, konateľ CIŠKO Prešov s.r.o.

“Môžem len odporučiť. Super komunikácia, rýchlosť vybavenia. Spokojnosť nadmieru. Ďakujem”

Ing. Patrik Heretík, konateľ Herox s. r. o.

“Som veľmi spokojná so spoluprácou, viem určite, že aj v budúcnosti sa obrátim na Vás, ďakujem.”

Petronela Rybanská, konateľ SALON VIERA, s. r. o.

“Jednoznačná spokojnosť. Vysvetlenie danej situácie, ústretovosť a profesionálny prístup.”

Alena Remenárová, konateľ Girasole+ s.r.o.

“Spoločnosť startsro.sk som požiadala o zmenu spoločníka firmy objednávkou služby online. Všetko prebehlo bez problémov, výmenou niekoľkých e-mailov mi poradili a všetko expresne, teda v rámci možností vybavili. Určite sa na nich obrátim aj najbližšie.”

Alexandra Kyska, spolupracovník ABENYS, s. r. o.

“Kvalitný odborný a ľudský prístup a služby. Služby poskytujú a zabezpečujú v najrýchlejších termínoch.”

Ing. Sylvia Kastlerová, PhD., konateľ KASYDA, s. r. o.

“Profesionálny prístup, komunikácia – všetko TIP TOP na 1. Od objednávky po vybavenie. Určite odporúčam.”

Juraj Fuchs, konateľ Ratatouille culinar s. r. o.

“Ďakujem. Super služba, rýchlo vybavené. Maximálna spokojnosť.”

Ing. Ľubomíra Regrutová, konateľ LURETA s.r.o.

“Rýchle a profesionálne jednanie, informujú o danom procese a jeho priebehu, vybavili mi už viac úkonov a určite sa na nich obrátim aj do budúcna. Odporúčam !”

Kristína Kubovicsová, konateľ Zibit s.r.o.

“100% spokojnosť. Odporúčam každému. Sme nadmieru spokojní s vybavením a prístupom.”

Eva Izsáková, spoločník Izsak Trans s. r. o.

“Super služby.”

Jaroslav Karaba, konateľ Corso Servis s.r.o. a Lizard Trade s.r.o.

“Super, všetko som vyriešil na diaľku. Odporúčam. A určite sa obrátim aj v budúcnosti.”

Andrej Brňák, konateľ ELEKTROWERK, s. r. o.

“Vysoká profesionalita, rýchlosť, komunikácia aj dobrá cena. Odporúčam.”

Norbert Halaksa, konateľ IronWorks, s.r.o. zapísanej do registra partnerov verejného sektora a do zoznamu hospodárskych subjektov

“Vynikajúce služby, expresné dodanie a bezproblémová komunikácia.”

Mgr. Ingrida Barátová, konateľ Winston bros s. r. o., MANAGINO s. r. o. a ASData group, s.r.o. zapísanej do registra partnerov verejného sektora a do zoznamu hospodárskych subjektov

Kto sme?

Sme profesionáli

Naša spoločnosť so sídlom v Bratislave, v Starom Meste vám ponúka široké portfólio služieb pre začatie podnikania – založenie spoločností/živností, ale aj pre už existujúcich podnikateľov – zápis zmien do Obchodného registra (ORSR). Vo svojom obore sme profesionáli, k dnešnému dňu sme založili alebo zapísali zmeny do viac ako 1500 spoločností, takže sa v tomto odvetví pohybujeme už nejaký ten piatok. Promptne reagujeme na každú objednávku a podania do obchodného registra sú s nami vybavené už za 24 hodín.

Prečo si vybrať práve nás ?

Hlavné dôvody prečo sa rozhodnúť pre nás

Prvým dôvodom je, že s nami máte 50% zľavu z každého súdneho poplatku, čo robí všetky naše služby lacnejšími ako keby sa ich rozhodnete riešiť vy osobne. Ďalším dôvodom je to, že s nami je podanie odoslané do obchodného registra už do 24 hodín a s každou z našich služieb máme bohaté skúsenosti, takže sme zárukou toho, že celý proces s nami prebehne hladko a bez problémov. V neposlednom rade vám vieme poradiť a poskytnúť každú z našich služieb na mieru práve pre vás.