Váš košík je prázdny.

Vrátiť sa do obchodu

O službách startsro.sk

Založili sme už stovky spoločností

Prečo sa rozhodnúť pre naše služby ?

Sme špecialisti

Sme tím ľudí, ktorí založili už stovky spoločností. Ponúkame pre vás komplexné služby pre začatie vášho podnikania rôznych foriem – založenie s.r.o., založenie akciovej spoločnosti, založenie živnosti. Naša činnosť sa neobmedzuje však len na zakladanie živností alebo obchodných spoločností.

Rovnako ponúkame aj komplexný servis pre už založené spoločnosti, najmä čo sa týka zápisu zmien do Obchodného registra Slovenskej republiky (ORSR) – zmena mena spoločnosti, zmena spoločníka alebo jeho údajov, zmena konateľa alebo jeho údajov, zmena sídla, virtuálne sídlo, rozšírenie predmetu činnosti, zvýšenie základného imania alebo jeho zníženie. Našou najnovšou službou je zápis do registra partnerov verejného sektora, ktorý sa stal po prijatí zákona zákona č. 315/2016 Z. z. o registri partnerov verejného sektora povinnosťou niektorých existujúcich s.r.o. alebo živnostníkov.

Všetky naše činnosti vykonávame elektronicky, čo vám zaručí, že vaša spoločnosť/živnosť alebo zmeny budú vybavené najrýchlejšie ako to bude možné, takže s nami je podanie odoslané na súd už za 24 hodín od objednávky. Tento spôsob nám rovnako umožňuje to, že s nami ušetríte, keďže máme 50 % výšku súdnych poplatkov, takže naše služby sú lacnejšie, ako keby sa niektorú z nami ponúkaných služieb rozhodnete vyriešiť vy osobne. Navyše s nami všetko vyriešite online – teda z pohodlia domova, bez návštev úradov a 24/7.

Za dobu nášho fungovania sme sa už naozaj stretli so všeličím, takže si dovolíme tvrdiť, že vám určite vieme poradiť takmer s každou otázkou, ktorá súvisí s niektorou z našich služieb a založenie vašej spoločnosti, živnosti alebo akákoľvek zmena zápisu v obchodnom registri s nami bude hračka.

Kto sme?

Sme profesionáli

Naša spoločnosť so sídlom v Bratislave, v Starom Meste vám ponúka široké portfólio služieb pre začatie podnikania – založenie spoločností/živností, ale aj pre už existujúcich podnikateľov – zápis zmien do Obchodného registra (ORSR). Vo svojom obore sme profesionáli, k dnešnému dňu sme založili alebo zapísali zmeny do viac ako 500 spoločností, takže sa v tomto odvetví pohybujeme už nejaký ten piatok. Promptne reagujeme na každú objednávku a podania do obchodného registra sú s nami vybavené už za 24 hodín.

Prečo si vybrať práve nás ?

Hlavné dôvody prečo sa rozhodnúť pre nás

Prvým dôvodom je, že s nami máte 50% zľavu z každého súdneho poplatku, čo robí všetky naše služby lacnejšími ako keby sa ich rozhodnete riešiť vy osobne. Ďalším dôvodom je to, že s nami je podanie odoslané do obchodného registra už do 24 hodín a s každou z našich služieb máme bohaté skúsenosti, takže sme zárukou toho, že celý proces s nami prebehne hladko a bez problémov. V neposlednom rade vám vieme poradiť a poskytnúť každú z našich služieb na mieru práve pre vás.