Váš košík je prázdny.

Vrátiť sa do obchodu

Ready made s.r.o. len za 299€

Najrýchlejší spôsob akým sa na Slovensku dostať k s.r.o. Podnikajte so svojou s.r.o. už do 5 dní.

Čo je to ready made s.r.o ?

S.r.o už do pár dní

Ak potrebujete s.r.o. naozaj rýchlo, odporúčame vám kúpu jednej z našich ready made spoločností. Sú to rovnaké spoločnosti, aké by ste si založili aj cez náš web, ale nemusíte na ich založenie čakať, čo môže byť pre vás veľkou konkurenčnou výhodou. Samozrejmosťou je, že nikdy predtým nevykonávali žiadnu činnosť, nemali žiadny obrat, žiadne dlhy, nikdy nevystavili žiadnu faktúru (k tomu vám v prípade záujmu priložíme čestné vyhlásenie) takže ako sme už uviedli sú to „čisté spoločnosti“ a nič ich kúpou neriskujete, nie je nutné teda absolvovať celý proces na založenie s.r.o. a podnikať môžete už po pár dňoch. V praxi to funguje tak, že my zabezpečíme prevod s.r.o., stanete sa konateľom spoločnosti, v cene je aj prípadná zmena mena (názvu) s.r.o. Spoločnosť je už registrovaná na daňovom úrade. Reálne tak môžete podnikať už do 5 dní.

Pre koho je takáto spoločnosť vhodná ?

Potrebujete firmu bez čakania táto služba je určená práve vám

Ready made s.r.o. sú vhodné pre každého, kto chce začať svoje podnikanie čo najskôr a nehodlá po založení s.r.o. riešiť žiadnu byrokraciu a chce sa čím skôr pustiť do svojho podnikania. V Slovenskej republike je to najrýchlejší a najjednoduchší spôsob ako mať svoju vlastnú s.r.o. bez nutnosti prizerania tomu ako orgány štátnej správy a súdy nerešpektujú lehoty na zápis s.r.o. do Obchodného registra Slovenskej republiky (ORSR).

Koľko stojí ready made s.r.o. ?

Firma okamžite za výhodných podmienok

Ready made s.r.o. ponúkame za cenu 299€. V tejto cene dostanete „čistú s.r.o.,“ ktorá nikdy nevykonávala žiadnu činnosť, k čomu vám vieme v prípade potreby doložiť aj čestné vyhlásenie. Rovnako je v cene ready made s.r.o. zmena spoločníka/ov, konateľa/ov a zmena jej mena, ak by ste s tým súčasným neboli spokojní. Za cenu 299€ teda môžete podnikať formou s.r.o. najrýchlejšie ako to len slovenský právny poriadok umožňuje.